maandag 2 december 2019

Werken bij hogescholen: vacature Flexibele Docenten Verpleegkunde en/of Medische Hulpverlening rechtstreeks uit de pr...

Flexibele Docenten Verpleegkunde en/of Medische Hulpverlening rechtstreeks uit de praktijk (Flexpool)
286hbotijdelijkgezondheidszorg Flexibele Docenten Verpleegkunde en/of Medische Hulpverlening rechtstreeks uit de praktijk (Flexpool) 0.2 1 10 Wat je gaat doen Je verzorgt verschillende onderwijsvormen, zoals werk-, hoor- en responsiecolleges of begeleiding van studenten in projecten. Daarnaast kan...
Lees verder

Ervaren planner onderwijs – 40 uur – Zwolle
274hbotijdelijkstafdienst_algemeen Ervaren planner onderwijs – 40 uur – Zwolle 1 1 8 Vind je het leuk om actief mee te denken over de ontwikkeling naar flexibel onderwijs? Kun je zowel een ondersteunende als een adviserende rol oppakken? Ben jij iemand die open staat voor verandering,...
Lees verder

Directeur voor de Academie Art & Design Arnhem
2515hbotijdelijkkunst Directeur voor de Academie Art & Design Arnhem 1 1 14 Rol in de organisatieAls directeur ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit, organisatie en uitvoering van het onderwijs binnen de Academie en adviseer je het College van Bestuur over de (strategische) koers en...
Lees verder

Directeur voor Academie voor Theater & Dans
2515hbotijdelijkkunst Directeur voor Academie voor Theater & Dans 1 1 14 Wat verwachten wij?Wij verwachten dat je als directeur de Academiecultuur ondersteunt, omarmt en stimuleert. Die cultuur kenmerkt zich door het gezamenlijk nemen van verantwoordelijkheid voor processen als...
Lees verder

Fontys Accountmanager DAF
567hbotijdelijk vasttechniek Fontys Accountmanager DAF 1 1 11 Voor onze afdeling Zakelijke Dienstverlening Techniek in samenwerking met onze klant DAF zijn wij op zoek naar een accountmanager DAF Academy die ons team komt versterken.Je: Bent verantwoordelijk voor de planning en organisatie van de...
Lees verder

Managementassistent BRV
281mbo_en_lagertijdelijk vaststafdienst_algemeen Managementassistent BRV 0.8 0.8 7 Ben jij de pro actieve assistent die energie krijgt van plannen en organiseren en graag in de dynamische omgeving van onze faculteit Bestuur, Recht en Veiligheid (BRV) een bijdrage levert? Ben je daarnaast accuraat...
Lees verder

Docent Natuur en Techniek
135wotijdelijkpedagogisch Docent Natuur en Techniek 0.8 0.8 11 Pabo Inholland Dordrecht is per 1 mei 2020 op zoek naar een opleidingsdocent Natuur en techniek Als docent Natuur en techniek aan de Pabo van Hogeschool Inholland hou je je bezig met het verzorgen van vakdidactische en eigenvaardigheids...
Lees verder

Docent Facility Management (inkoop & contractmanagement)
385wotijdelijkeconomie Docent Facility Management (inkoop & contractmanagement) 0.6 0.6 11 De functieAls docent coördineer en verzorg je onderwijs in blended learning werkvormen. Je begeleidt het leerproces van individuele studenten en van projectteams. Je ontwikkelt toetsen en beoordeelt...
Lees verder

Onderwijscoördinator (0,8 fte)
362hbotijdelijkkunst Onderwijscoördinator (0,8 fte) 0.8 0.8 9 Wat ga je doen? Als onderwijscoördinator binnen het onderwijsbureau ondersteun je het onderwijs door processen optimaal in te richten en uit te voeren. Je plant regulier onderwijs en bijzondere onderwijsactiviteiten zoals tentamens en...
Lees verder

Opleidingsdocent Engels
2569hbo wotijdelijkstafdienst_algemeen Opleidingsdocent Engels 0.3 0.3 11 Wij zoeken een opleidingsdocent Engels voor het verzorgen van vakdidactiek en eigen vaardigheid in de voltijd- en deeltijdopleiding. Rotterdam (Zuid-Holland) 11 Thomas More Hogeschool biedt de lerarenopleiding basisonderwijs...
Lees verder